Надежда (Доброславци) победи Гранит (Владая) с 3:1 в мач от поредния кръг на Областна група София (столица).
Надежда (Доброславци) победи Гранит (Владая) с 3:1 в мач от поредния кръг на Областна група София (столица).
Головете за успеха реализираха Алекс Маринов, Теодор Милошев и Георги Божилов, пише официалният сайт на Надежда (Доброславци).
Надежда излезе лидер във временното класиране с 56 точки, но е с мач повече от Национал, който има 54 точки. Национал не игра с Железница, тъй като двубоят бе отложен.
Така дойде време за голямото дерби между Надежда и Национал, което е в сряда (1 април) от 18:00 часа. Този мач трябваше да се играе в края на месец февруари, но тогава заради влошените метеорологични условия бе отменен.
Дербито Надежда – Национал вероятно ще окаже много пряко влияние върху финалното класиране, защото то е именно мачът, който може да “изравни” (или да увеличи) точковата разлика между двата тима.















